Güncellendi
loader

KWD

Hakkımızda

İş Tanımımız;

Günümüz teknolojilerine uygun %100 kendi hazırladığımız modüler kontrol paneli (Crm & Cms) ile En kullanışlı hizmeti, En uygun fiyata ve En kısa zamanda sunuyoruz.

Biliyoruz ki web tasarım ve web yazılım hizmeti doğru kişiler tarafından hazırlandığında web sitesi sahibine getirisi büyük olabileceği gibi, işin ehli olmayanların hazırlayacağı projelerde bir o kadar prestij kaybına sebep olmaktadır, bu nedenle söylenecek en doğru cümle "Yaptıklarımız yapabileceklerimizin teminadır."

İşi Zamanında teslim etmek, %100 Fikir güvenliği, basit, fonksiyonel, teknolojik ve anlaşılır kontrol paneli, güvenli yazılım, mükemmel seo desteği ile artık müşteriler farkımızı biliyor,

 

Hakkımızda

Müşterilerimizi Seviyoruz

100% Destek

Kullanıcı Dostu Tasarım

Yüksek Ziyaretçi

Mutlu Müşteri

KWD

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, web tasarım kültürünün temelidir.

Devamı

E-ticaret sitesi

E-Ticaret projeleri Ozbl.net için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Devamı

Portal web site tasarımı

Ozbl.net web tasarım ajansı Portal sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda da yetkinleşmiştir.

Devamı

Web hosting

Ozbl.net web tasarım ajansı mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 2x10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı

Devamı

Google adwords

Google Adwords Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir.

Devamı

SEO arama motorları optimizasyonu

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir!Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.

Devamı

E-katalog

E-Katalog uygulamalarında içerik yönetim sistemi ile durağan katalog devri kapanıp, güncel ve geniş kitlelere erişimi kolaylaştıran bir sistem açılmaktadır

Devamı

Kurumsal Kimlik

Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir.

Devamı

Bazı Müşterilerimiz

Müşterilerimiz ne dedi , hazırlanıyor

İsimMeslek

Tüm Soru, Görüş, öneri ve Siparişleriniz için

Bize Ulaşın

KWD

Web tasarım

HTML5

internetin çekirdek teknolojilerinden HTML işaretleme standardının beşinci sürümüdür. Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcılarının güncel sürümleri tarafından kısmen desteklenmektedir.

CCS3

CSS3, CSS in daha önceki sürümleri üzerine geliştirilmiş üçüncü sürümüdür. CSS (Cascading Style Sheets) ise, web sitelerimize görsel güzellik katmamızı sağlayan, HTML e ek olarak metin ve format biçimlendirmemize olanak sağlayan bir web teknolojisidir.

JQUERY

Web sayfaların hazırlanmasında kullanılan daha az kod ile daha efektif, hızlı ve daha çok işlerin yapılmasını Web etkileşimi sağlayan JavaScript kütüphanesidir. Jquery kısaca bir JavaScript Frameworküdür.

RESPONSİVE

Responsive, duyarlı / uyumlu web tasarım, yani mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunan web siteleridir

SEO

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

BACKLINK

Backlink, bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anasayfasında veya herhangi bir sayfasında bannerinin veya text linkinin bulunması durumunda arama motoru sonuçlarındaki sıralamasının yükselmesi için önemli olan bir link sistemidir.

 
236 İstanbul
25 Ankara
43 İzmir
31 Antalya

KWD

Blog

KWD

İletişim

Adres

İstanbul Caddesi Emin İş Hanı 2.kat Selçuklu/KONYA

Destek & Sipariş

Tel
05064421001